Що треба знати про реорганізацію органів Пенсійного фонду

22 серпня уряд ухвалив постанову , згідно з якою буде здійснено реорганізацію органів фонду в 15 областях шляхом приєднання до головних управлінь Пенсійного фонду України на відповідних територіях. Це стосується і Запорізької області, зокрема Мелітопольського об’єднаного управління.

 Реорганізують – не значить закриють! Внутрішня реорганізація відомства жодним чином не вплине на якість обслуговування громадян на територіях.

Покращення стану обслуговування мешканців завжди було одним з пріоритетних питань для спеціалістів Фонду. Об’єднане управління заздалегідь передбачило зміни, що повинні відбутися та провело підготовчу роботу, яка дозволила створити мережу пенсійних точок обслуговування громадян, а саме: в 10 віддалених робочих місцях (за встановленим графіком) працюють спеціалісти Фонду в Мелітопольському районі, в 5 – в Якимівському та в 5 – в Веселівському районах. Із своїми питаннями щодо пенсійного забезпечення можливо буде звернутись і до Центрів надання адміністративних послуг. Вже в цьому році на цих місцях було проведено 139 виїзних прийоми. До фахівців Пенсійного фонду звернулось 502 особи. І кількість таких пунктів буде зростати.

На базі працюючих відділів обслуговування громадян будуть створені 4 сучасні сервісні центри(фронт-офіси) на кожній території.

Мешканці міста, Мелітопольського, Якимівського та Веселівського районів!

Отримати консультацію від працівників Пенсійного фонду з будь-яких питань Ви можете і надалі у відділах (секторах) обслуговування громадян, які працюють

  з 8-30 до 16-00 понеділок – четвер                вихідні дні : субота, неділя

з 8-30 до 15-30 п’ятниця                             обідня перерва з 12-00 до 12-45

за адресою:

м. Мелітополь,  вул. Івана Алексєєва (раніше вул.Крупської), б.2а

смт. Веселее, вул. Козацька (раніше Калініна), б,43

смт. Якимівка, вул. Молодих патріотів, б. 7

 

Адміністрація Мелітопольського

об’єднаного управління   Пенсійного фонду України в Запорізькій області