Засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради.

12 вересня 2018 року  пройшли  спільне засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та постійної комісії з питань підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та регуляторної політики  та засідання постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та етики Мелітопольської районної ради.

На засіданнях були розглянуті питання:

— Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.12.2017 № 3, зі змінами та доповненнями, за підсумками першого півріччя.

— Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Мелітопольської районної ради.

— Про передачу обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Мелітопольського району Запорізької області.

— Про затвердження Статуту комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр»  Мелітопольської районної ради Запорізької області в новій редакції.

-Про призначення директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

-Про надання згоди на встановлення надбавки та виплати допомоги на оздоровлення директору КЗ «Районний центр «Спорт для всіх» МРР ЗО».

-Про  програму  фінансового  забезпечення  процесів  оформлення  прав  власності  на  нерухоме  майно  спільної  власності  територіальних  громад  району,  його  відчуження,  передачі  у  оренду,  управління,  лізинг  або  концесію, відведення земельних ділянок у користування,  на 2018–2021 роки.

— Про  затвердження  Положення  про діяльність  аукціонної  комісії  з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад Мелітопольського  району, які  підлягають  приватизації.

-Про  закріплення  майна  спільної  власності  територіальних  громад  Мелітопольського району за відділом культури, туризму та спорту  Мелітопольської  районної державної адміністрації Запорізької  області.

-Про  затвердження  договорів оренди  майна.

— Про затвердження передавального акту комунального підприємства Редакції міськрайонної газети «Новий день».

Прийнято рішення питання,які розглядались винести на розгляд двадцять четвертої  сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання.