Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика з 88-ою річницею заснування Мелітопольського району

Шановні жителі Мелітопольщини!

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Такий і наш Мелітопольський край. Його історія глибока і неосяжна, а сьогодення — зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне і неповторне.

15 вересня ми відзначаємо 88 річницю з дня утворення Мелітопольського району.

Це особливий день, бо іменини рідного міста — це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

За 88 років становлення і розвитку Мелітопольського району нам з вами є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, наші жителі трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей — і сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

Усі досягнення, чим багата Мелітопольщина, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Сьогодні, в день свята, ми відзначаємо трудові здобутки району. Нехай ніколи не міліє потужне джерело вашого незламного оптимізму, таланту і натхнення, а творча енергія стане прикладом служіння Україні задля примноження її слави, процвітання та благополуччя.

Щиро дякую всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Мелітопольського краю і України в цілому.

Бажаю кожному жителю району міцного здоров’я, родинного добробуту і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі. Довголіття і процвітання Мелітопольському району!

 

З повагою,     Голова Мелітопольської районної ради                              О.М. Мордик