Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика з нагоди 234-ої річниці з дня заснування м. Мелітополя

Шановні Мелітопольці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 234-ої річниці з дня заснування м. Мелітополя.

День міста об’єднує всі покоління мелітопольців, адже це свято молодості та зрілості, свято, яке приходить в кожну оселю і зігріває людські душі і серця.

234-річчя – це славний шлях становлення і розвитку, трудових перемог і звершень. Кожне з поколінь мелітопольців зробило свій вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, у формування архітектурного вигляду міста.

Квітуче і затишне місто не залишає байдужим нікого, хто хоч раз побував тут. І це – заслуга всіх жителів Мелітополя, за яку вам – щира вдячність і глибока повага. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ міста, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи міста – це перш за все успіхи його мешканців – героїчних, працелюбних, добрих і чесних людей. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Нехай віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття, наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкриють нові перспективи для розвитку вашого міста!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем міста! Бажаю, усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!

Нових Вам перемог і творчих злетів!

 

З повагою,     голова Мелітопольської районної ради                                           О.М. Мордик