На семінарі платників податків ознайомлено з основними етапами реформування фіскальної служби Запорізької області

03 жовтня 2018 року співробітники Мелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області провели семінар з представниками бізнесу.
На семінарі  платників податків було ознайомлено з основними етапами реформування фіскальної служби області, роз’яснено зміни у структурі та порядок отримання адміністративних послуг. Крім цього, увагу присутніх було акцентовано на можливостях електронного ресурсу Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника податків» та на впровадженні експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.
В ході зустрічі заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Ірина Нурлаєва зупинилась на актуальних питаннях в оподаткуванні підприємств, зокрема, на адмініструванні податку на додану вартість, а заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Зюзін та  заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тетяна Мальцева поінформували про основні зміни в законодавстві, які стосуються фізичних осіб – підприємців.
Наприкінці семінару фахівці Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області відповіли на чисельні запитання платників стосовно оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати, нарахування та сплати єдиного соціального внеску.