Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика із 75-ою річницею з дня визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників.

Шановні ветерани, мешканці Мелітопольського району!

Щиро вітаю Вас із 75-ою річницею з дня визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників!

75 років  тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші батьки, діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави                воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту, і, головне, мирного неба над головою, бути упевненими у завтрашньому щасливому дні.

Нехай добро і злагода панують у кожному домі, здоров’я і щастя будуть вірними супутниками у житті!

 

 

З повагою

Голова Мелітопольської районної ради                                           О.М. Мордик