Робоча поїздка до Мелітопольського району голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля

Під час робочої поїздки до Мелітопольського району 29 жовтня  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перевірив умови служби 16 окремого полку оперативного забезпечення Південного оперативного командування.

Під час ознайомчого перебування очільник регіону вручив військовослужбовцям в/ч А 2558 відзнаки облдержадміністрації до Дня захисникаУкраїни.

— Нині на території цієї частини здійснюється будівництво п’яти  корпусів для військовослужбовців. І ми докладемо максимум зусиль, аби спільно з Міністерством оборони та місцевою владою створити гідні умови проживання цієї механізованої бригади. Я неодноразово наголошував, що наші захисники мають відчувати підтримку і те, що на них справді чекають вдома. Тож усе, що залежить від влади і стосується гідних умов несення служби,  обов’язково буде виконано, — зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Мелітопольська районна державна адміністрація та Мелітопольська районна рада плідно співпрацюють з в/ч А 2558. Так, у 2018 році райдержадміністрацією та районною радою надано шефську допомогу військовій частині, а саме були придбані пелети, будівельні матеріали (ДСП, лінолеум), для ремонту даху контрольно-технічного пункту військової частини придбано металевий профіль та металочерепицю.