Запорізькі роботодавці почали активно реєструвати трудові відносини з працівниками

У Запорізькій області з 5 по 26 жовтня на 38 відсотків збільшилась кількість офіційно оформлених найманих працівників порівняно з минулим місяцем.
За три тижні проведення кампанії з детінізації зайнятості населення, започаткованої Урядом, запорізькі роботодавці уклали майже 16 тисяч трудових договорів, що на 4388 більше, ніж у вересні. Додаткові щомісячні надходження до бюджетів складуть понад 6,3 мільйона гривень, у тому числі, 2,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 3,6 мільйона гривень ЄСВ та 200 тисяч гривень військового збору.
Сьогодні фіскальна служба Запорізької області продовжує проводити спільну роботу із ГУ Держпраці в Запорізькій області, Пенсійним фондом та правоохоронними органами, спрямовану на легалізацію ринку праці. В рамках відповідного плану організовуються заходи контролю та інформаційно-роз’яснювальна кампанія.
На даний час розпочато 18 перевірок, у ході дев’яти з яких порушення встановлені у чотирьох роботодавців-представників будівельної галузі, які неофіційно використовували працю 22 громадян. За результатами перевірок до них застосовані санкції на суму понад 4,5 мільйона гривень.
Крім того, у регіоні зросла кількість новостворених фізичних осіб-підприємців – у порівнянні з попереднім місяцем на 510 платників або на 62,4 відсотка. Це дозволить збільшити щомісячні надходження до скарбниць на 2 мільйони, зокрема, на 1,1 мільйона гривень єдиного соцвнеску та 900 тисяч гривень єдиного податку.