Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика із професійним святом — Днем працівника соціальної сфери України!

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання із професійним святом — Днем працівника соціальної сфери України!

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.  І в чому б не полягала робота  соціальних працівників, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомогу  тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви здійснюєте вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Мелітопольського району мали гідну роботу та гідне життя.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

 

З повагою

Голова Мелітопольської районної ради                                           О.М. Мордик