Засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради.

02 листопада 2018 року відбулись засідання постійних комісій  районної ради  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району  , з гуманітарних питань та соціальної політики і праці, охорони здоров’я, захисту материнства та дитинства.

Були розглянуті наступні питання:

  1. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2018 рік, затвердженої рішенням Мелітопольської районної ради від 23.03.2018 №2, зі змінами.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 14.12.2017 № 29 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).
  1. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Мелітопольської центральної районної лікарні та формування конкурсної комісії.
  2. Про внесення змін до програми фінансового забезпечення процесів оформлення прав власності на нерухоме майно спільної власності територіальних громад району, його відчуження, передачі у оренду, управління, лізинг або концесію, відведення земельних ділянок у користування, на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням районної ради від 20.09.2018 №15
  3. Про внесення змін до Положення Мелітопольської районної централізованої бібліотечної системи Мелітопольської районної ради Запорізької області, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2009 №13, та упорядкування штатного розпису.
  4. Про передачу закладів освіти із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району до Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади Запорізької області.

Питання,які розглядались рекомендовано винести на розгляд двадцять п’ятої (позачергової) сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання  5 листопада 2018 року.