Засідання постійних комісій з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою , з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та засідання президії Мелітопольської районної ради.

5 листопада 2018 року  відбулись засідання постійних комісій  з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою , з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та засідання президії Мелітопольської районної ради. Було прийнято рішення винести на розгляд двадцять п’ятої (позачергової) сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання наступні  питання:

 

  1. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Мелітопольської центральної районної лікарні та формування конкурсної комісії.
  2. Про встановлення (зміну) меж села Семенівка Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.
  3. Про передачу закладів освіти із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району до Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади Запорізької області.
  4. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2018 рік, затвердженої рішенням Мелітопольської районної ради від 23.03.2018 №2, зі змінами.
  5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 14.12.2017 № 29 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).
  6. Про внесення змін до Положення Мелітопольської районної централізованої бібліотечної системи Мелітопольської районної ради Запорізької області, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2009 №13, та упорядкування штатного розпису.