Вшанували аграріїв Мелітопольщини

Напередодні відзначення Дня працівників сільського господарства, в Терпіннівському БК з професійним святом мелітопольських аграріїв привітав голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.

—  Шануймо тих, чиї руки пахнуть хлібом.  Мелітопольська земля завжди була щедро наділена працьовитими хліборобами та фахівцями сільського господарства. У Мелітопольському районі  не існує жодного сільськогосподарського підприємства, фермерського господарства, які б не опікувалось дитсадками, школами, дорогами та багатьма іншими речами,  важливими для громад району. Окремо хочу подякувати нашим аграріям за активний вклад у підтримку військовослужбовців та вимушених переселенців зі сходу України,

Олександр Мордик  вручив відзнаки кращим представникам агропромислового комплексу Мелітопольщини. В цей день на адресу аграріїв пролунало багато  побажань, слів подяки та пошани . Почесні грамоти, дипломи та грошові премії отримали кращі працівники сільськогосподарської галузі Мелітопольщини, зокрема хліборобські екіпажі, що вибороли призові місця у змаганні за врожай – 2018.

А творчі колективи та аматори народного мистецтва урізноманітнювали захід, створювали в залі святкову та веселу атмосферу, дарували свої таланти працівникам полів та ферм, славним хліборобам Мелітопольщини.