Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика із державним святом – Днем місцевого самоврядування.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів!

Прийміть найкращі  привітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — свято, в якому об’єднані сподівання, віра і прагнення громадян зробити все для того, аби наша держава була міцною, а люди – щасливими і заможними.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні питань територіальної громади району.

Сердечно дякую  мешканцям Мелітопольського району, які вносять свій посильний внесок у розвиток свого рідного району, його інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу Мелітопольщину кращою.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результати нашої праці були плідними, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

 

 

Голова Мелітопольської районної ради                                       О.М. Мордик