Інструкція щодо проведення перевірки достовірності видачі електронних документів з QR-кодом через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

         Достовірність електронного документу з QR-кодом виданого через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України можна перевірити на офіційній сторінці порталу електронних послуг Пенсійного фонду України –http://portal.pfu.gov.ua/.

 Крок 1.

    В розділі «Верифікація виданих документів» необхідно ввести перевірочний код документу, який розташований під QR-кодом паперового документу і натиснути кнопку «Отримати код підтвердження».

    Або за допомогою сканеру чи мобільного пристрою відсканувати QR-код, перейти за активним посиланням та натиснути кнопку «Отримати код підтвердження».

 Крок 2.

     На мобільний номер телефону, який вказаний при замовленні довідки, прийде SMS повідомлення з кодом підтвердження , який необхідно ввести в поле «Пароль з SMS» та натиснути кнопку «Отримати документ».

     В полі попереднього перегляду з’явиться відповідний документ в електронному вигляді, що і буде підтвердженням того, що його сформовано за даними, наявними в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.