Турнір по Кіокушинкайкан карате.

23 лютого 2019 року в м. Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровської області і VІ міжклубний турнір по Кіокушинкайкан карате в розділі куміте«Білий тигр» серед хлопчиків 6-13 років. Змагання зібрали близько 200 учасників з різних міст України. Турнір проводився в 13 вікових категоріях. У змаганнях взяли участь спортсмени Мелітопольського району під керівництвом тренера КЗ « Спорт для всіх МРР ЗО » Анатолія Зінченко. У загальному заліку спортсмени збірної команди завоювали 12 медалей і посіли друге командне місце. Чемпіонами стали: Попов Микита, Мушенко Данило, Захаров Артем, Токарєв Артем (с.Семенівка, тренер Зінченко А.), Сиротін Артем (с.Терпіння ,тренер Зінченко А.). Срібними  призерами-Шипілов Микита, Занфіров Микита (с.Семенівка, тренер Зінченко А.), Жило Сергій, Захаров Ярослав (с.Терпіння, тренер Зінченко А.) Бронзовими  призерами- Разумов Микита (с.Семенівка ,тренер Зінченко А.), Шутєєв Андрій (с.Терпіння ,тренер Зінченко А.), Анфілов Єгор (с.Костянтинівка) .Учасники змагань,які посіли 1-2-3 місця, в своїх вагових категоріях ,нагороджені грамотами, медалями та кубками.