Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика зі святом 8 березня

Шановні жінки Мелітопольщини!

Прийміть найщиріші вітання з весняним святом – 8 березня!

З появою перших теплих сонячних променів і перших весняних квітів,  ми відзначаємо весняне свято 8 березня. Адже пробудження природи нерозривно пов’язане з образом Жінки, висока місія якої призначена їй долею — ростити дітей, оточувати турботою, нести у світ життя, любов і красу.

Жінка відіграє особливу роль у сім’ї, суспільстві, державі.

Мудреці кажуть: «Царство жінки — це царство ніжності, тонкості і терпіння». І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх життєвих негараздів.

В найважливіших сферах життя району працює значна кількість жінок.

Це — вчителі, медики, працівники культури, торгівлі, поштового зв’язку, промислових і сільськогосподарських підприємств, багатьох інших професій.

Завдяки старанням жінок створюються матеріальні блага, зберігаються духовні і сімейні традиції, а мужність, витримка і стійкість, з якими Ви долає життєві труднощі, викликають захоплення.

У це чудове свято бажаю Вам щастя, здоров’я і добра, родинної злагоди та затишку, відданості близьких і найдорожчих Вам людей!

Нехай збудуться всі ваші надії, плани і мрії. Нехай ваша щоденна праця окупиться щасливою долею ваших дітей, онуків, близьких.

Хай завжди на Ваших обличчях сяють щасливі усмішки.

Удачі Вам у всьому і завжди!

 

З повагою,      Голова Мелітопольської районної ради                        О.М. Мордик