Засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради

13-15 березня 2019 року пройшли засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради з гуманітарних питань та соціальної політики і праці, охорони здоров’я, захисту материнства та дитинства, з питань агропромислового комплексу, екології, раціонального природокористування ,з питань підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та регуляторної політики ,з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району. На засіданнях постійних комісій ,зокрема,були розглянуті наступні питання: «Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.12.2017 № 3».

«Про Програму забезпечення виконання Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2019 рік».

«Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік»;

«Про внесення змін до бюджетних призначень»;

«Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 13.12.2018   № 13 «Про районний бюджет на 2019 рік»;

«Про стан роботи закладів охорони здоров’я району під час реформування медичної галузі та заходи з покращення медичного обслуговування мешканців району».

«Про хід виконання Програми фінансової підтримки молодих спеціалістів медичних закладів Мелітопольського району на 2017–2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15.12. 2016 № 9». Всі питання, які розглядались, рекомендовано винести на розгляд сесії Мелітопольської районної ради.