Вітаємо переможців другого відкритого міжнародного турніру з куодокіокушин карате в розділі «куміте»!

З 5 по 6 квітня 2019 року в місті Полтава пройшов другий відкритий міжнародний  турнір з куодокіокушин карате в розділі «куміте» «Кубок Миру-2019». В змаганнях взяли участь 450 участників з міст України, а також з Польщі, Данії, Туніса і Маврикії. В змаганнях взяли участь і спортсмени Мелітопольського району  під керівництвом тренера КЗ «Спорт для всіх ММР ЗО» Анатолія Зінченка. Наші  спортсмени завоювали 3 медалі.

Срібло виборов Микола Никифоров ( с.Семенівка, тренер Анатолій Зінченко). Бронзовими призерами стали Дар’я Генова (c.Костянтинівка, тренер Андрій Жорняк), Володимир Щербань (с.Семенівка, тренер Анатолій Зінченко). Вітаємо переможців другого відкритого міжнародного турніру з куодокіокушин карате в розділі «куміте»!