Інформація щодо виконаних Мелітопольським управлінням Державної казначейської служби України Запорізької області виконавчих документів про стягнення коштів з рахунків боржника

Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2011 року № 845 (далі – Порядок № 845), визначено механізм виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, прийнятих судами, а також іншими державними органами, які відповідно до закону мають право приймати такі рішення.

Так, у січні – березні 2019 року управлінням на виконання вимог зазначеного Порядку № 845 повністю виконано 2 виконавчих документів на загальну суму 3,5 тис грн з рахунків розпорядників (одержувачів) коштів:

місцевих бюджетів 2 виконавчих документа на суму 3,5 тис. грн, в тому числі:

а) бюджету м. Мелітополя – 2 виконавчих документа на суму 3,5 тис. грн.

За І квартал 2019 року управлінням здійснено повернення надходжень до державного бюджету м. Мелітополя судового збору за 45 виконавчими документами на загальну суму 60,2 тис. грн, у тому числі на підставі 35 ухвал Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області на загальну суму 51,5 тис. грн, 5 поданнів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області на загальну суму 6,4 тис. грн та 5 виконавчих листів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області на загальну суму 2,3 тис. грн, відповідно до вимог Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787, та Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2011 року № 845.