Підведено підсумки цьогорічних жнив

30.07.2019 року голова районної ради Олександр Мордик взяв участь в урочистій нараді з керівниками та спеціалістами підприємств з підведення підсумків цьогорічних жнив. Серед районів Запорізької області Мелітопольський район вже третій рік поспіль впевнено знаходиться в трійці призерів. По валу зерна наш район поступається лише Бердянському району.  На сьогодні в районі зібрано 164,4 тис. тонн зерна з площі 40,5 тис. га. А по врожайності, як озимої пшениці, так і ранніх зернових культур в цілому, Мелітопольський район утримує перше місце з показниками: ранні зернові культури — 40,6 ц/га (120% до середньої по області); озима пшениця — 45,0 ц/га (127% до середньої по області).

За результатами змагання між сільськогосподарськими підприємствами на збиранні ранніх зернових культур призерами визначені:

Приватне  підприємство   «Могучий» серед підприємств, які мають ріллі більше 1000 гектарів, директор Кишко Микола Леонтійович, товариство з обмеженою відповідальністю «Східне» серед підприємств, які мають ріллі від 500 до 1000 гектарів, директор Островерх Вадим Вікторович , фермерське господарство  «ОРСА» серед підприємств, які мають ріллі від 100 до 500 гектарів, голова Глухарєв Олексій Олександрович.

Олександр Мордик нагородив Грамотами районної ради колективи підприємств переможців, а також за високу організацію праці, високий професіоналізм, вагомий внесок у валове виробництво зерна та високі показники урожайності ранніх зернових культур найкращі аграрії району отримали нагороди обласної та районної ради, а також слова вдячності, щирі вітання та побажання.