Фінал Кубку Мелітопольського району з футболу 2019 року

22 серпня 2019 року на стадіоні «Спартак» ім.О.Олексенка м.Мелітополя відбулось урочисте нагородження футбольних команд Мелітопольського району, які посіли призові місця в першій та вищій лігах у сезоні 2018-2019 р.р. Спортсменів привітав голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної федерації футболу Геннадій Принус вручили футбольним командам-призерам кубки, медалі та Почесні грамоти. Також від спонсорів команди отримали м’ячі.

Після урочистого нагородження відбувся фінал Кубку Мелітопольського району з футболу 2019 року між командами СК «Костянтинівка» та ФК «Садове».

На початку гри більше атакували костянтинівські футболісти, які втілили свою перевагу у забитий гол у середині першого тайму. У другому таймі гра вирівнялась, обидві команди мали багато можливостей забити гол. Але протягом п’яти хвилин футболісти Садового не тільки зрівняли рахунок, пробивши пенальті, а і вийшли вперед з рахунком 2:1. Футболісти СК «Костянтинівка» в останні 15 хвилин другого тайму зрівняли рахунок, забивши пенальті.

У серії післяматчевих 11-метрових ударів перемогу з рахунком 3:2 виборола команда ФК «Садове».