Відсвяткували день народження України

Урочистості на честь Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України розпочалися з підйому на флагштоках  жовто-блакитного полотнища і прапора Мелітопольського району перед будівлею районної ради. На районному заході також були присутні народний депутат України Сергій Мінько і виконуючий обов’язки міського голови Роман Романов. Пам’ять тих, хто загинув за незалежністьУкраїни, присутні вшанували хвилиною мовчання. А потім всіх запросили до великої зали райради.

-Шановне зібрання, дорогі земляки, дорогі друзі, в ці останні спекотні серпневі дні все українське суспільство, ми з вами святкуємо найважливіші, найголовніші державні свята — День Державного Прапора України та День Незалежності, — звернувся до присутніх голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. — Багатовікова історіядержавотворення Українисвідчить про те, щомайже всіпокоління українських патріотів — наші батьки, діди, прадіди прагнули жити в мирній, вільній, незалежній, демократичній державі. 28 років тому цібажання та мріїздійснилися, ми отримали шанс жити і працювати, вчитись, будувати, захищати нашу незалежну Україну. І в нас для цього є все, і найголовніше, є благодатна родюча земля. І хочу сказати, що за 28 років незалежності мелітопольські аграрії в цьому році одержали рекордний урожай — 40,5 центнера з гектара — 165 тисяч тонн валовий збір ранніх зернових. Це говорить про те, що ми дійсно можемо працювати, любити нашу Україну — і ми це робимо.

Керівники району вручили нагороди найкращим представникам Мелітопольщини. Військовими також були визнані заслуги керівників району — Олександра Мордика і Сергія Селевича, яким були вручені нагороди від командування військової частини А2558. Прикрасили свято творчі колективи та виконавці  району та міста.