Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика з Днем працівників освіти!

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У розпалі осені ми відзначаємо це свято! Як рідна земля золотої осінньої пори щедро обдаровує нас своїми плодами, так і Ви віддаєте дорогоцінні скарби знань своїм вихованцям. Кожен з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, неодмінно з теплотою і любов’ю згадує свого першого вчителя, рідну школу. Із року в рік Ви продовжуєте себе у своїх учнях. Ваші думки, почуття, щедро віддані дітям, працюють на майбутнє.

Дякую всім, хто засіває дитячі серця зернинами розумного, доброго, вічного, хто бережно ростить паростки нашого майбутнього. Завдяки вашій чуйності і безмежній душевній щедрості тисячі школярів відкривають для себе Країну знань. Ви допомагаєте їм зорієнтуватися у цьому непростому житті, знайти у ньому свою дорогу. Ваша мудрість, тактовність, готовність підтримати у важкі хвилини є запорукою успішного навчання учнів та їх гармонійного розвитку як особистостей.

Висловлюю щиру вдячність за невтомне служіння обраній справі, постійний педагогічний пошук, добро і теплоту сердець. Бажаю Вам великого людського щастя, благополуччя в родинах. Нехай на Вашій нелегкій вчительській стежині буде завжди рясно на успіх, шану і славу.

 

З повагою,    Голова Мелітопольської районної ради     О.М. Мордик