Мелітопольська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Мелітопольська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 • директора Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області.

Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 8,  с. Орлове, Мелітопольський район, Запорізька область, 72341.

Умови оплати праці:

директор Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області: тарифний розряд 15; оклад 5451,60 грн.; _____% посадового окладу за вислугу років, 20% посадового окладу надбавка з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників, ____ % посадового окладу за звання (за наявності); _____ % надбавка до  посадового окладу за науковий ступінь кандидата педагогічних наук (за наявністю).

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища педагогічна, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
 2. Стаж педагогічної роботи не менше 3 років.
 3. Вільне володіння державною мовою.

Перелік необхідних документів:

 1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1.
 2. Автобіографія та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу).
 3. Копія паспорта громадянина України.
 4. Копія (копії) документа (документів) про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста ).
 5. Копія трудової книжки та інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент подачі заяви.
 6. Довідка МВС про відсутність судимості.
 7. 2 фотокартки 6X4.
 8. Медичні довідки про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами : Ф1 40/О та Ф 1 22/О.
 9. Перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти в друкованій формі.
 10. Згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2.
 11. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 12. Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/ або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів становить  20  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: каб. 46 вул. Івана Алексєєва, 5, м. Мелітополь, 72319. Кінцевий термін подання документів: 16.00 година 27 листопада 2019 року.

Конкурсна комісія розглядає  заяви про  участь у конкурсі та подані документи і повідомляє кандидатів, яких допущено до участі в конкурсі, про місце, дату  і  час  проведення етапів конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проводиться в два етапи.

Перший етап передбачає проведення письмового іспиту для перевірки  на знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Кодексу законів про працю України, законодавства України у сфері загальної середньої освіти та письмового вирішення ситуаційного завдання.

На другому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу,  а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дата проведення першого етапу конкурсу: 05.12.2019 року.

Дата проведення другого етапу конкурсу: 09.12.2019 року.

Місце проведення конкурсу за адресою: 72319, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 5, каб. 31.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсу можна звертатись за телефонами 43 14 84, 43 14 88.