Відзначили День працівників сільського господарства

19 листопада 2019 року в Терпіннівському Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. На честь сільських трудівників у цей святковий день звучали гучні оплески, запальні пісні та щирі вітання.

«Щиро вітаю Вас, Ваших колег та близьких  з професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Цей день святковий для всіх, хто розумом і натрудженими руками, серцем і душею, на селі і у місті щодня долучається до споконвічно важливої справи забезпечення людей хлібом, овочами, фруктами, молочною продукцією. Це свято воістину всенародне, адже від результатів Вашої копіткої праці значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання українців! Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом Мелітопольщини, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я! — зазначив у своєму виступі голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. Також вітальні слова аграріям Мелітопольського району висловили народний депутат України СергійМінько, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Михайло Данченко, голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Олександр Левадний, Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова та директор СБК «Дружба» Василь Масалабов.

Представники агропромислової галузі району були нагороджені численними грамотами та подяками обласного і районного рівнів. Були підбиті підсумки обласного змагання за досягнення найвищих намолотів на збиранні врожаю. Комбайнові екіпажі господарств Мелітопольського району щороку беруть участь у змаганнях і виборюють кращі місця серед призерів. У 2019 році друге і третє місце також за хліборобами нашого району. За досягнення найвищих намолотів на збиранні врожаю 2019 року нагороджено комбайновий екіпаж ТОВ «Агрофірма «Степове» у складі комбайнера Сергія Ковальова, помічника комбайнера Олександра Стрючкова та водія Арсена Кузькова. Цей екіпаж комбайном ДОН-1500 намолотив 2116 т зерна з площі 372 га та посів почесне друге місце в обласному конкурсі. Комбайновий екіпаж ДП ДГ «Відродження» у складі комбайнера Андрія Масалики, помічника комбайнера Віктора Марченка, водіїв Олександра Мороза та Олексія Зуя комбайном Джон Дір 9660-STS намолотив 3018 т зерна з площі 928 га та посів третє місце в обласному конкурсі.

Протягом урочистостей працівників сільського господарства вітали аматори народного мистецтва.