Вітання голови Мелітопольської районної ради із державним святом — Днем місцевого самоврядування!

Шановна громадо Мелітопольського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєвоважливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.
На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні питань територіальної громади району.
Сердечно дякую тим мешканцям Мелітопольського району, які вносять свій посильний внесок у розвиток свого рідного краю, його інфраструктуру, адже тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу Мелітопольщину кращою.
Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результати нашої праці були плідними, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!
Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.
 
З повагою,
голова Мелітопольської районної ради               О.М. Мордик