ДНЗ «Івушка» — 50 років!

Радісну подію відзначив 24 грудня 2019 року дошкільний навча­льний заклад «Івушка» Світлодолинської сільської ради. Рів­но 50 років тому (у 1969 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до дивовиж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники вже приводять сюди своїх дітей, онуків. За 50 років заклад випустив велику кількість дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Святкування Дня народження садочка — це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду — це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав дитячий сад свій ювілей і приймав привітання від гостей.

На цьому святі було по-родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ «Івушка» святкували у широкому колі друзів. Привітати ювілярів завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей, які привітали усіх працівників садочку, діток та їхніх батьків зі святом, побажали усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди, були присутні заступник голови ради Л.Шляхтіна та заступник голови райдержадміністрації О.Станчевська, Світлодолинський сільський голова П.Пейчев, методист відділу освіти МРДА О.Шарій та голова РО профспілки працівників освіти та науки України К.Захарова.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма — справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які співали, танцювали, розказували віршики, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

З особливою повагою ведучі згадували про тих людей, які пішли на заслужений відпочинок: всі були раді зустріти в ошатній залі ветеранів дошкільної освіти, які пропрацювали в цьому дитячому саду не один рік, почути від них приємні слова і привітання.

Адміністрація ДНЗ «Дзвіночок» в особі завідуючої Шеремет Т.О. щиро подякувала батькам і спонсорам свята, усім працівникам закладу за велику підтримку у підготовці та проведенні свята, за розуміння і допомогу в організації даного заходу.

Дитячий садок — це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.