Старобогданівський будинок культури відкрито

Приємною подією завершився 2019 рік для жителів Старобогданівки. 29 грудня за участі заступника голови районної ради Л.Шляхтіної, заступника голови райдержадміністрації О.Станчевської, заступника міського голови С.Прийми, голови Михайлівської районної ради С.Передерія та численних гостей відбулося святкове відкриття відреставрованого Будинку культури.
Ремонт тривав впродовж двох років. І в результаті – село отримало оновлений заклад культури. Це сталося завдяки ініціативі керівництва Новобогданівської ОТГ та отриманій державній субвенції. Була здійснена повна реконструкція цього закладу: проведено укріплення та утеплення стін, заміна й утеплення покрівлі, ремонт всіх приміщень, підведення води. Крім цього, було придбано підсилюючу апаратуру та освітлювальні прилади, новий одяг для сцени.
Зовсім інакше сприймався концерт, який підготували для глядачів вихованці Новобогданівського та Старобогданівського Будинків культури. Адже відреставрована сцена була в ошатному «вбранні» – нових завісах. До речі, цього дня звучало багато приємних слів і подяк на адресу всіх, хто долучився до реконструкції Будинку культури. Зокрема, подяки районної ради були оголошені керівнику підрядної організації ФОП «Дека І.М.» Івану Дека, директору Старобогданівського будинку культури Юрію Носаню та депутату Новобогданівської об’єднаної територіальної громади Сергію Грищуку.