Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика із 90-річним ювілеєм від дня народження професора кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сєрого Ігоря Сергійовича

Шановний Ігорю Сергійовичу!

Вам, дорогий імениннику, доля дарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора помножений на синівську любов до землі, на велике бажання віддавати людям добро стали запорукою Вашого життєвого успіху. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться!

Ваш життєвий шлях є яскравим прикладом самовідданого служіння обраній справі та цілеспрямованого досягнення поставленої мети. Все життя Ви, шановний Ігорю Сергійовичу,  виконували найблагороднішу справу – готували спеціалістів для сільського господарства, сприяли формуванню людини, допомагали в оволодінні улюбленою професією, набутті навичок кваліфікованого спеціаліста.

Розпочавши свою трудову діяльність в стінах Мелітопольського інституту сільського господарства Ви пройшли всі сходинки педагогічного та наукового зросту, працювали на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора. Вам притаманні високий професіоналізм, самовіддане ставлення до виконання своїх обов’язків, любов до своєї справи, принциповість.

Великий внесок Ви, Ігорю Сергійовичу, зробили в наукову сферу, ставши автором 60-ти наукових справ та трьох підручників. Ваша головна особливість у процесі навчання – індивідуальний підхід до кожного студента. Всі, хто працював з Вами, характеризують Вас, як людину дивовижної долі, Ви завжди готові надати допомогу тим, хто її потребує. Незважаючи на свій поважний вік і сьогодні ви працюєте в рідному університеті.

За високий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю Ви нагороджені орденом Трудового Червоного Прапора, «Знаком пошани України» і орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня. За порядність, професіоналізм та великий внесок у розвиток рідного міста у 1999 році Вам присвоєно звання «Почесний громадянин міста Мелітополя».

Тож многих щасливих Вам літ, шановний Ігорю Сергійовичу, і нехай Ваша професійна майстерність та життєвий досвід служать і надалі на почесній і відповідальній ниві. Бажаємо Вам міцного здоров’я, затишку та тепла у Вашому домі, невгасимої енергії, любові рідних та близьких, відчуття сили та молодості. Подальших Вам добрих вчинків задля Вашої великої справи!

 

З повагою,

Голова  Мелітопольської районної ради     О.М. Мордик