Ювілей Костянтинівського ліцею «Ерудит»

13 лютого 2020 року у Будинку культури села Костянтинівка Мелітопольського району відбулось свято з нагоди дня народження Костянтинівського ліцею «Ерудит».

1977 рік став початком закладення фундаменту Костянтинівської середньої школи №2. Кожен день після роботи в восьмирічному навчальному закладі вчителі і учні допомагали будівельникам в благоустрої кабінетів і коридорів. Вся дружна шкільна сім’я восени 1979 року заклала шкільний сад. 16 лютого 1980 року діти вперше прийшли до закладу. На той час це була одна з найбільших і найкращих шкіл району. Першим директором став Стрелін Октавій Едуардович. На його плечах лежала велика відповідальність за роботу в школі. До першого педагогічного колективу входили такі вчителі: Кружилова Г.І., Селезньова Т.Д., Єльніков І.П., Кривонос В.М., Копиця Л.С., Дорошенко Є.А., Полякова В.А., Захарова Л.В., Кондратенко В.Й., Кондратенко А.І., Мірко Є.О., Кириченко Є.А., Нікітіна Н.М., Орманджи Л.М., Требушна Н.М., Анацька В.В., Шуліка В.В., Фільчагова О.М., Касаткіна Г.І., Борисенко Л.П., Сажнєва Н.М., Перепелиця Р.С. Це були підготовлені чудові вчителі, знавці своєї справи, які з любов’ю зустрічали і повчали дітей, допомагали і завжди підтримували. В перший рік в новій школі було 19 класів, в яких навчалися 437 учнів. Другим директором у 1988 році став Ручка Олександр Федорович. У 1992 році його змінила Талерчик Лариса Василівна, яка на посаді директора працювала 18 років. У 2010 році середня школа №2 стала ліцеєм “Єрудит”, а посаду директора посіла Неліпа Світлана Василівна. На сьогоднішній день в ліцеї навчається 323 учні у 15 класах та працює 39 педагогічних працівника.

Зі славним ювілеєм дружню родину працівників, педагогів і ветеранів навчального закладу, ліцеїстів та їхніх батьків привітала і  заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна, кращим працівникам були вручені Почесні Грамоти Мелітопольської районної ради.