Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик привітав учасників бойових дій Другої світової війни

8 травня 2020 року, напередодні 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в День пам’яті та примирення в Україні, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик привітав учасників бойових дій Другої світової війни сіл Новобогданівка, Відродження, Терпіння, Орлове.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик разом з керівниками органів місцевого самоврядування Новобогданівської, Терпіннівської, Світлодолинської сільських рад та представниками рад ветеранів, відвідав учасників бойових дій Другої світової війни: Геннадія Цисса, Івана Михайлюту, Катерину Нечаєву, Валентину Шеховцовцу, Ніну Шумову. Олександр Миколайович привітав ветеранів зі святом, висловив вдячність за мужність, силу духу, самопожертву, які ветерани виявили у боях за рідну землю, побажав міцного здоров’я, довголіття, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої країни та вручив квіти і продуктові набори.

В цей же день голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик поклав квіти на знак скорботи до  меморіалу воїнів Другої світової війни у с. Терпіння та вшанував їх пам’ять хвилиною мовчання.

9trav29trav1