Привітання голови Мелітопольської районної ради з Днем Святого Миколая!

Шановні маленькі та дорослі жителі великого Мелітопольського краю!

На календарі 19 грудня і це означає, що сьогодні вночі до всіх слухняних діток завітав Святий Миколай з  подарунками! Маю надію, що кожному під подушку Він приніс саме те, про що мріяли!

День Миколая Чудотворця це не просто свято, коли дарують солодощі та іграшки – це давня історія та велика традиція, яка знаменує віру в диво, у добро, у казку, а в такий важкий життєвий період саме ці складові так потрібні кожному із нас. Сіра похмура погода, яка  зараз панує в нашім краї, не відміняє магічності цього дня, а навпаки, дає можливість зрозуміти, що свято в середині кожного із нас, свято в тому, як ми ставимося до цього дня: чи робимо добрі вчинки, чи даруємо оточуючим усмішки та гарний настрій, чи зберігаємо та продовжуємо традиції наших предків.

Саме в цей день виконуються всі найзаповітніші бажання. Я зичу нашій малечі безтурботного дитинства, щирих усмішок, справжніх друзів, успіхів у навчанні, віри в дива і в людську доброту, а дорослим бажаю виховати гідних людей, яскравих та сильних особистостей, які у своєму житті зможуть залишити місце казці.

Міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та миру в кожну родину Мелітопольщини! Хай береже Вас Миколай Чудотворець!

Зі святом!

 

З повагою – Ігор Судаков