Відбулось засідання третьої сесії Мелітопольської районної ради восьмого скликання

23 грудня відбулось пленарне засідання третьої сесії Мелітопольської районної ради восьмого скликання, яку відкрив і провів голова Мелітопольської районної ради І.І. Судаков. Уроботі сесії взяли участь 36 депутатів із 42.

Перед початком сесії Мелітопольські пластуни зворушливо та щиро привітали всіх присутніх та урочисто вручили Вифлеємський вогонь миру голові Мелітопольської районної ради Ігорю Судакову. Свічки, запалені від вогню на місці народження Ісуса Христа, пластуни роздали депутатам. Ігор Ігорович вручив cкаутам солодощі.

3sesia0

Перед початком сесії голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков вручив квіти та орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступіня Почесному громадянину Мелітопольського району Михайлу Гранкіну.

3sesia1

3sesia

3sesia3

3sesia4

Черга денна сесії передбачала розгляд 27 питань, які попередньо були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков повідомив про вихід заступника голови Мелітопольської районної ради Андрія Сігути з депутатської фракції «Опозиційна платформа — за Життя» та про створення фракції «Опозиційний блок», голову якої Сергія Михайлича було введено до складу президії Мелітопольської районної ради.

Депутатами були прийняті рішення про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2010 №4 «Про удосконалення структури виконавчого апарату районної ради» зі змінами, про внесення доповнень до рішення районної ради від 24.11.2020 №3 «Про затвердження Регламенту Мелітопольської районної ради    VІІІ скликання», про план роботи Мелітопольської районної ради на І півріччя 2021 року, про внесення змін до рішення районної ради від 04.12.2020 №2 «Про утворення президії Мелітопольської районної ради», про офіційну символіку Мелітопольського району Запорізької області, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, про районний бюджет на 2021 рік, про внесення змін і доповнень до рішення Якимівської районної ради від 19.12.2019  №5 «Про місцевий бюджет Якимівського  району на 2020 рік».
Затверджено також районні Програми «Відзначення святкових та урочистих подій у Мелітопольському районі на 2021 рік», «Функціонування відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області у період 2021 року», «Функціонування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області» на 2021 рік, підтримки комунального закладу «Районний центр культури» Мелітопольської районної  ради Запорізької області на 2021 рік, фінансування заходів, необхідних для забезпечення належного утримання майна спільної  власності територіальних громад району на 2021 – 2022 роки.  Депутати Мелітопольської районної ради затвердили фінансові плани на 2021 рік комунального  некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області», комунальних підприємств «Спеціалізована ритуальна служба Мелітопольської районної ради Запорізької  області», «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради, «Архітектурно-планувальне бюро» Мелітопольської районної ради, «Профдезінфекція», комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області» та комунального закладу «Районний центр культури» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

Депутати підтримали також рішення про списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Мелітопольської районної ради, про передачу сміттєвоза СБМ (модель301-4) із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району до комунальної власності Семенівської сільської ради, про нову редакцію пункту 2 рішення Якимівської районної ради Запорізької області від 29.10.2020 №3 «Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Якимівського району до комунальної власності Якимівської селищної ради будівлі та гаражів, розташованих по вулиці Ігоря Щербини, 6, смт. Якимівка», про затвердження Плану діяльності Мелітопольської районної ради з  підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік. Прийнято рішенняпро встановлення надбавок та матеріальної допомоги директору комунального закладу «Районний центр культури» МРР ЗО, про надання згоди на преміювання головного лікаря КНП «Центр ПМСД» МРР ЗО та директора КЗ «ІРЦ «МРР ЗО.

По завершенню сесії голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков привітав депутатів Мелітопольської районної ради, всіх мешканців Мелітопольського краю з наступаючими святами — Новим роком та Різдвом Христовим і побажав, щоб Новий рік приніс у кожну родину мир, добробут та благополуччя.

3sesia5