Звернення голови Мелітопольської районної ради Ігоря СУДАКОВА

Шановні мешканці Мелітопольського краю!

Ось і прийшла та чарівна пора, коли збуваються всі бажання. Саме в цей період ми підбиваємо підсумки минулого року, робимо певні висновки та будуємо плани на майбутнє.

Насамперед хочеться згадати, що у 2020 році Мелітопольський, Якимівський, Веселівський та Приазовський райони об’єдналися в один великий, різноманітний та перспективний Мелітопольський район, перед яким відкриваються великі можливості та на благо якого ми усі разом будемо працювати.

Вірус, з яким ми зустрілися у минаючому році, вніс значні корективи у будні кожного українця. Були прийняті  часом некомфортні для життя рішення. Та все це зроблено для того, щоб зменшити і вкінці кінців зупинити поширення хвороби, щоб діти могли без зайвих перепон і побоювань ходити до школи, дорослі – на роботу, щоб ми на місці маски бачили щирі усмішки перехожих, збиралися за одним столом великою родиною і при зустрічі міцно обіймали один одного.

Друзі! У новому році бажаю, щоб Ваші домівки були наповнені теплом, добробутом та щирим веселим сміхом. Хай збуваються заповітні мрії та реалізовуються плани, хай новорічні дива змусять Вас повірити в казку та повернуть усіх дорослих, хоч на мить, у дитинство. Зичу всіх земних благ і нехай Вашими супутниками у 2021 році стануть мир, щастя та здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!

З Новим Роком!

 

З повагою,  голова Мелітопольської районної ради  Ігор СУДАКОВ