Голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков взяв участь у роботі конференції трудового колективу ТДАТУ імені Дмитра Моторного

12 січня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась щорічна конференція трудового колективу. На заході були присутні Народний депутат України Сергій Мінько, голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков та Мелітопольський міський голова Іван Федоров. Конференція відбувалась у дистанційному форматі, інші делегати брали участь у конференції за допомогою онлайн-платформи ZOOM.

Про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України та положень статуту ТДАТУ за 2020 рік прозвітував ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААНУ Володимир Кюрчев. Одноголосно делегати конференції трудового колективу затвердили звіт ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева, та високо оцінили його роботу. У загальному рейтингу закладів вищої освіти України у 2020 році Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного посів 48 місце і покращив на 18 позицій свої результати, у порівнянні з минулим роком. ТДАТУ вперше увійшов до 50-ти кращих університетів України.

Затвердили на конференції і звіт про виконання умов колективного договору 2020–2021 рр., зміни до нього та сформували комісію з охорони праці.

konftdatu1

konftdatu2