Привітання голови Мелітопольської районної ради Ігоря Судакова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану.

15 лютого 1989 року —  пам’ятна дата, коли війська залишили Афганістан. Того дня було пролито багато сліз щастя матерів, дружин, сестер, доньок, всіх рідних тих солдат, які змогли повернулися додому та обійняли, врешті- решт, своїх близьких. Та були і гіркі сльози відчаю та втрати, сльози за тими, хто не зміг повернутися, хто мужньо загинув виконуючи свій професійний обов’язок — захищаючи мир та даючи надію на спокій дружнім народам. Пам’ять про них — буде вічно жити у наших серцях…

Шановні миротворці! Саме на Вашому прикладі виросло сучасне покоління, саме Ви стали нашим взірцем для наслідування, і саме Ваші подвиги і сьогодні надихають молодих хлопців на боротьбу за нашу рідну землю.

Я хочу побажати Вам міцного здоров’я, яскравих посмішок, теплих обіймів, сімейного достатку та миру і спокою! Хай єдиними пострілами, які Ви почуєте, будуть постріли салютів у честь тих подвигів, які ви здійснили!

Честь і слава Вам, шановні ветерани-афганці, воїни-інтернаціоналісти!

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою,      голова Мелітопольської районної ради       Ігор  Судаков