Зустріч воїнів-інтернаціоналістів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого 2021 року у Мелітопольському районі пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Учасники бойових дій на території інших держав взяли участь у лінійці пам’яті «Афганістан — біль і пам’ять моєї душі», яка відбулась на території  Семенівської ЗШ І–ІІІ ступеня, та поклали  квіти до меморіальної дошки воїнів-інтернаціоналістів, яка встановлена на будівлі Семенівської ЗШ І–ІІІ ступеня.

Після лінійки  пам’яті, у приміщенні Семенівського Будинку культури, відбулась зустріч воїнів-інтернаціоналістів Мелітопольського району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану. Воїнів-інтернаціоналістів вітали керівники районної влади — заступник голови Мелітопольської районної ради Андрій Сігута, голова Мелітопольської РДА Володимир Цап, Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко. Заступник голови Мелітопольської районної ради Андрій Сігута вручив Подяки Мелітопольської районної ради, якими відзначено за активну життєву позицію, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, учасникам бойових дій Валентину Клещу, Олегу Лук’янову, Едуарду Шведу.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Подяками Запорізької обласної державної адміністрації були відзначені члени Мелітопольської Української спілки ветеранів Афганістану, учасники бойових дій Олександр Вишняк, Володимир Гуторов, Віктор Корнєв. Учасників зустрічі також привітав голова Мелітопольської районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко. Присутні на зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих в Афганістані. У ході урочистостей відбувся концерт творчих колективів Семенівської сільської ради.

afgan1

afgan2

afgan3

afgan4