Вшанували пам’ять та звитягу воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2021 року — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, представники влади, громадськості, ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій на території інших держав зібралися біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Мелітополі.

У заході взяли участь голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков, заступник Мелітопольського  міського голови Михайло Семікін.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час воєнних дій воїнів. Покладаючи квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков,  заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін, учасники заходу віддали данину подвигу всіх, хто брав участь у військових діях на території  інших держав.

image0

image1

image2

image3

image4

Довідково.

15 лютого 1989 року були виведені війська з території Афганістану. Ця дата стала Днем пам’яті та скорботи за загиблими воїнами-інтернаціоналістами. Майже чотири тисячі українських воїнів загинули, більше 1500 інвалідів-афганців та майже 7 тисяч учасників бойових дій в Афганістані проживає у Запорізькій області.