Відбувся семінар щодо особливостей декларування у 2021 році

16 лютого 2021 року, у залі засідань №1 Мелітопольської районної ради, за участі Мелітопольської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Запорізькій області, відбувся семінар для селищних та сільських голів територіальних громад Мелітопольського району та інших суб’єктів декларування, щодо особливостей декларування у 2021 році.

Під час роботи семінару були детально розглянуті питання декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, про списання заборгованості по єдиному внеску відповідно до пункту 915 розділу VІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08.07.2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (у редакції Закону№1072) та про списання податкового боргу відповідно до пункту 23 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України.

Під час семінару були надані присутнім відповіді та роз’яснення. У роботі семінару взяли участь заступник голови Мелітопольської районної ради Андрій Сігута, керуюча справами виконавчого апарату Мелітопольської районної ради Альона Чміль, голова Мелітопольської РДА Володимир Цап.

deklaruv2deklaruv3