Запрошуємо до участі в Олімпіаді

21 лютого 2021 року Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького проводить Всеукраїнську олімпіаду Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти. Запрошуємо до участі в Олімпіаді всіх бажаючих учнів випускних (одинадцятих) класів.

Олімпіада проводиться з таких предметів: українська мова та література, історія України, біологія, хімія, географія, математика, інформатика, англійська мова, німецька мова. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 року № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», переможцям Олімпіади можуть нараховуватися додаткові 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета.

Місце проведення Олімпіади: м. Мелітополь, вул. Гетьманська, 20, навчальний корпус № 1 (центральний). Олімпіада проводиться з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

ПРОГРАМА

Всеукраїнської олімпіади Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти

21 лютого 2021 р.

  • 9:30 – 10:00 – реєстрація учасників олімпіади
  • 10:00-13:00  – робота секцій за предметами
  • 13:00 -16:00  – перевірка письмових робіт предметно-методичними комісіями
  • 16:00  – оприлюднення результатів роботи предметно-методичних комісій щодо визначення рейтингу кожного учасника.

22 лютого – робота оргкомітету щодо визначення переможців.

Нагородження переможців за додатковим запрошенням.