Звернення голови Мелітопольської районної ради Ігоря Судакова з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці Мелітопольщини!

20 лютого для України великий та важкий день… Саме сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за демократичність, свободу, розвиток та незалежність… Саме сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні…

105 людей різного віку, статі та поглядів загинули в центрі одного з найкрасивіших міст Європи відстоюючи наше з вами право обирати, бути почутим та приймати участь у житті країни.

Ці трагічні сторінки боротьби за свою свідомість, свій вибір та свої погляди будуть завжди кровоточити на серці нашої держави та нагадувати українцям про таку важливу роль кожного громадянина у долі всієї нації.

Революція Гідності, Герої Небесної Сотні змінили Україну, показали всьому світові здатність українців боротися за суверенітет своєї країни, нашу силу та відданісь своїм поглядам та ідеалам.

Ми завжди пам’ятатимемо про подвиг Героїв Небесної Сотні. Злагодженою, командною роботою будемо продовжувати зміцнювати та розбудовувати Україну, наш Мелітопольський край, заради європейського майбутнього України, про яке мріяли Герої Небесної Сотні.

Вічна слава Героям Небесної Сотні, які віддали життя за Незалежність України!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою           голова Мелітопольської районної ради          Ігор Судаков