Відкрито перший в Україні інтерактивний навчальний центр для дітей та молоді

Для підвищення рівня особистої і громадської безпеки мешканців м. Мелітополь, у співпраці з виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради, Мелітопольським міськрайонним управлінням ДСНС у Запорізькій області та громадською правозахисною організацією «Егіда —Запоріжжя» впроваджено проєкт «Підвищення рівня особистої і громадської безпеки шляхом створення інтерактивного навчального центру для дітей та молоді у м. Мелітополь», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

26 лютого 2021 року, на базі Мелітопольського міськрайонного управління ДСНС України у Запорізькій області, відбулося урочисте відкриття першого в Україні інтерактивного навчального центру для дітей та молоді.

У навчальному центрі створено необхідні умови для проведення інтерактивних занять із безпеки життєдіяльності на базі діючої пожежної частини. Проведено ремонтні роботи, обладнано навчальний клас меблями та технікою, придбано тренажер для відпрацювання технік невідкладної допомоги. Вартість ремонтних робіт, меблів та обладнання для інтерактивного навчального центру склала 801000 грн. Після відкриття центру, рятувальники проводитимуть інтерактивні заняття для дітей та молоді, що включатимуть екскурсію до пожежної частини (знаходиться на першому поверсі будівлі) та інтерактивну сесію у навчальному центрі (на другому поверсі цієї ж будівлі). Діти на практиці дізнаються як надавати першу допомогу, користуватися первинними засобами пожежогасіння та допомагати іншим у будь-яких надзвичайних ситуаціях.

В урочистому відкритті першого в Україні інтерактивного навчального центру для дітей та молоді взяли участь голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков, Мелітопольський міський голова Іван Федоров, перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, представники ГУДСНС у Запорізькій області, громадської правозахисної організації «Егіда —Запоріжжя».

tsentrdsns1