Засідання п’ятої сесії Мелітопольської районної ради восьмого скликання

19 березня відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Мелітопольської районної ради восьмого скликання, яке відкрив і провів голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков. У роботі сесії взяли участь 33 депутати із 42.

5sesia0

Перед початком сесії, директор Агенства розвитку Мелітополя, депутат Запорізької обласної ради Ірина Славова вручила сертифікати на комплекси для телемедицини керівникам Якимівської, Приазовської, Мелітопольської районних лікарень.

5sesia1

Голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков щиро привітав з Днем народження Почесного громадянина Мелітопольського району, заслуженого працівника сільського господарства України, депутата Мелітопольської районної ради чотирьох скликань Юрія Єрещенка та вручив  імениннику вітальну адресу та квіти.

5sesia2

На п’ятій сесії Мелітопольської районної ради восьмого скликання було розглянуто 22 питання. Депутати прийняли рішення про закріплення депутатів Мелітопольської районної ради восьмого скликання за виборчими округами, про районні програми шефської допомоги військовій частині А 2558 на 2021 рік; забезпечення виконання Мелітопольською районною  державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2021 рік та скасування програм районних рад. Народні обранці прийняли рішення із фінансових питань — про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2020 рік; внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2020 року №12 «Про районний бюджет на 2021 рік» та затвердження розпоряджень голови Приазовської райдержадміністрації.

5sesia3

Найжвавіше обговорення викликали  питання про встановлення (зміну) меж смт Якимівка Мелітопольського району Запорізької області, надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ТОВ «Стройбудазов. Роз’яснення щодо встановлення (зміну) меж смт Якимівка Мелітопольського району Запорізької області депутатам надав начальник відділу земельних відносин Якимівської селищної ради Сергій Кутіков. Після обговорення, було прийнято рішення з комунальних  питань. У ході роботи були заслухані звіти про фінансово-господарську діяльність комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської районної ради Запорізької області» та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» за 2020 рік. Народні обранці, після детального обговорення, прийняли рішення з комунальних питань — передачу до комунальної власності Семенівської сільської ради майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району, що обліковується за Центром чеської національної культури та частини майна комунального закладу «Мелітопольська районна дитячо-юнацька спортивна школа; про відмову Мелітопольської районної ради від прав засновника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» та передачу частини майнового комплексу, який є спільною власністю територіальних громад Мелітопольського району і розташований за адресою м. Мелітополь, вул.Грушевського, б.10, до комунальної власності м. Мелітополя Запорізької області. На сесії заступником голови Мелітопольської районної ради Андрієм Сігутою було оголошено депутатський запит депутата Мелітопольської районної ради восьмого скликання Геннадія Шаніна. Депутат Запорізької обласної ради Сергій Селевич повідомив депутатів Мелітопольської районної ради восьмого скликання про створення депутатської групи «За розвиток Мелітопольського краю» у Запорізькій обласній раді.