Пройшла акція «Створюємо ліси разом!»

Ліси є загальним надбанням людства. На шістнадцятій сесії Конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй, що відбулася в листопаді 1971-го року, держави-члени організації висловилися на підтримку проведення щорічної акції «Всесвітнього дня лісового господарства», яку погодилися проводити 21-го березня. З 21 березня по всій Україні стартувала Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом!»

З цієї нагоди працівники державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство», 21 березня, на символічно обраній ділянці, у Старобердянському лісництві провели акцію «Посадимо ліс разом». Участь у ній взяли народний депутат України Сергій Мінько, голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков,  Мелітопольський міський голова Іван Федоров, депутат Запорізької обласної ради Володимир Кюрчев та начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк. Під час заходу було висаджено 1846 саджанців та сіянців дерев. Заслужений лісівник України, директор державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» Мирон Полуліх розповів, що саме на цьому місці, 175 років тому, були висаджені 1846 перших дерев, що започаткували частину лісу.

У Міжнародний день лісів та на честь 175-річчя заснування ДП «Мелітопольський лісгосп», співробітники Мелітопольського лісгоспу вирішили повторити цей результат та висадити 1846 нових дерев. Разом з народним депутатом України Сергієм Мінько, головою Мелітопольської районної ради Ігорем Судаковим, Мелітопольським міським головою Іваном Федоровим, депутатом Запорізької обласної ради Володимиром Кюрчевим та начальником Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимиром Селюком лісівники висадили саджанці та сіянці 786 дубів, 600 сосен, 200 ялівців, а також липи, клени, червону калину.

vyslisiv1

vyslisiv2

vyslisiv0