Відкрито меморіальну дошку Народному Герою України

Три роки тому у російсько-українській війні загинув наш земляк Володимир Майборода. Володимир, з самого початку російської агресії проти нашої землі, став на захист Української Незалежності. Брав участь у боротьбі з місцевим сепаратизмом, потім пішов добровольцем в АТО, проходив службу  командиром взводу розвідки 24-ї окремої механізованої бригади, героїчно загинув 8 квітня 2018 року в районі селища міського типу Зайцеве Донецької області під час бою з диверсійно-розвідувальную групою противника. Володимир Майборода за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня та відзнакою «Народний Герой України».

8  квітня 2021 року, у селищі Переможне Мелітопольського району,  відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Народному Герою України Володимиру Майбороді. У мітингу-реквіємі взяв участь і виступив голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков, заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін, представники Якимівської селищної територіальної громади, військового комісаріату, ветерани АТО, рідні Володимира Майбороди, депутат Запорізької обласної ради Лейла Ібрагімова, учнівська молодь, односельці.

Пам’ять Героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі Переможненської ЗОШ I-III ступенів, в якій навчався Володимир Майборода.

Мелітопольщина завжди пам’ятатиме про Народного Героя України Володимира Майбороду, який віддав своє життя, захищаючи Незалежність і територіальну цілісність України.

memoriamaybor1

memoriamaybor0

memoriamaybor2

memoriamaybor3