Відкриття найсучаснішої та найбільшої школи регіону!

В день знань у Мелітополі відбулося урочисте відкриття загальноосвітньої школи № 15 після капітального ремонту. За лише рік навчальний заклад перетворився у сучасний освітній простір з функціональним та новим обладнанням, цікавими спортивними майданчиками та зонами відпочинку.

Участь в урочистостях щодо відкриття школи взяли народний депутат України Сергій Мінько, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступник Руслан Шиханов, заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс, Мелітопольський міський голова Іван Федоров та його заступники, голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, голови об’єднаних територіальних громад, депутати обласної, міської та районної рад, уповноважені мікрорайонів міста.

15shk1

15shk2

15shk3

Реалізацію проєкту реконструкції навчального закладу було розпочато у 2020 році та проводилась в рамках програмі Президента України «Велике будівництво» та Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України за кошти Європейського інвестиційного банку.

У навчальному закладі № 15 провели термомодернізацію, заміну всіх інженерних мереж, комплексний ремонт та благоустрій території. Класи стали сучасними та технічно оснащеними, надворі з’явились спортивні майданчики та так звані зелені класи, у холах — яскраві пуфи для нетворкингу та відпочинку.

У День знань школа зустрічала учнів яскраво — не тільки оновленою ззовні та всередині, а й з роботами, що вітали дітей та їхніх батьків. І ці гості були невипадковими: на базі ЗОШ будуть навчати прогресивному напряму — IT-технологіям.

15shk4

15shk5

Відкрив урочистості Народний депутат України Сергій Мінько. Сергій Анатолійович у своєму виступі підкреслив, що це вже п’ятий крупний інфраструктурний проєкт, що презентує команда. Подякував представникам державної та обласної влади, інвесторам за появу у Мелітополі однією з найбільших та  найкомфортніших школи.

Привітали присутніх із відкриттям навчального закладу № 15 голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс, Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Після урочистого відкриття школи № 15 першокласники дали перший дзвоник. Після реконструкції школи школярів зустрічає оновлений сучасний спортивний зал з вентиляцією та необхідним інвентарем,  майданчики для канатного воркауту, лінгофонні кабінети, новий актовий залі, в якому створено сучасний простір для художньо-естетичного виховання, шкільна їдальня на 160 місць та привабливим яскравим дизайном.

15shk6

15shk7

Одним словом, у загальноосвітній школі № 15 тепер створені не тільки всі умови задля того, аби діти могли сприймати навчальний матеріал, а й для того, аби у школу вони йшли із задоволенням.

15shk0