Голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма взяв участь у «Дні територіальних громад» та семінарі для голів територіальних громад Мелітопольського району

На території Кирилівської селищної територіальної громади Мелітопольського району відбувся «День територіальних громад» та семінар для голів територіальних громад Мелітопольського району.

Під час ознайомчого візиту голів територіальних громад Мелітопольського району до Кирилівської селищної територіальної громади, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма та керівники територіальних громад Мелітопольського району відвідали Азовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де керівники школи та Кирилівської громади продемонстрували їм результати проведених ремонтів, реконструкцій у навчальному закладі та ознайомили із системою харчування у школах громади.

dentergrom5

dentergrom4

З січня 2020 року усі учні шкіл Кирилівської громади під час навчання харчуються повністю за рахунок бюджету громади, отримуючи повноцінні обіди у їдальнях навчальних закладів. Цей соціальний проєкт має велику підтримку серед жителів громади і на сьогодні є унікальним для Запорізької області. Окрім безкоштовного харчування школярів у Кирилівській громаді також встановлена мінімальна в Запорізькій області доля батьківської сплати за харчування у дитячих садках — 25 відсотків.

Було також оглянуто Будинок культури № 2 після реконструкції. Супроводжував та давав пояснення учасникам ознайомчого візиту Кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

Після цього пройшов «День територіальних громад».

У заході взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, голови райдержадміністрацій і територіальних громад Запорізької області, керівники структурних підрозділів та начальники департаментів Запорізької облдержадміністрації.

dentergrom1

dentergrom2

dentergrom3

Під головуванням очільника Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха були обговорені актуальні питання життєдіяльності Мелітопольського району та Запорізької області:

— готовності закладів освіти Запорізької області до нового навчального року;

— стану готовності госпітальної бази області до чергової хвилі гострої респіраторної хвороби COVID-19;

— стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери області до осінньо-зимового періоду 2021-2022 року та встановлення тарифів на постачання теплової енергії населення;

— нагальних питань розвитку системи надання адміністративних послуг області;

— залучення старост до надання адміністративних послуг і організацію їх навчання;

— інвентаризацію, облік, утримання державного майна та зміни в земельному законодавстві.

Для голів територіальних громад Мелітопольського району відбувся також семінар, організаторами якого виступили Мелітопольська райдержадміністрація та Мелітопольська районна рада.

Під час семінару детально були розглянуті наступні питання:

— про формування переліку пріоритетних інфраструктурних проєктів та заходів екологічної спрямованості для фінансування у 2022 році за рахунок коштів обласного бюджету;

— про необхідність розроблення містобудівної документації;

— про необхідність переукладання договорів на виконання мобілізаційного завдання суб’єктами господарювання;

— про неприпустимість поділу майна на частки між декількома власниками;

— про проведення призову громадян України 1994-2003 років народження на строкову військову службу восени 2021 року.

Голови територіальних громад Мелітопольського району також підтримали пропозицію про проведення Дня Мелітопольського району.

Підсумки семінару підвели голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков та голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

Голови територіальних громад Мелітопольського району подякували організаторам семінару — Мелітопольській райдержадміністрації, Мелітопольській районній раді та Кирилівській селищній раді за проведення заходу та запропонували і надалі проводити такі семінари на територіях громад Мелітопольського району та Запорізької області.