Голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма взяв участь у зборах Мелітопольської районної організації ветеранів війни,праці та дітей війни

10 вересня 2021 року, у великій залі засідань Мелітопольської районної ради, відбулися збори Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни.

zbirveter1

zbirveter2

Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова у своїй доповіді проінформувала учасників зборів — делегатів від первинних ветеранських організацій, про роботу  районної організації, взаємодію з первинними ветеранськими організаціями та основні напрямки подальшої діяльності.

zbirveter4

Представники ветеранських організацій Мелітопольського району, під час жвавого обговорення доповіді Тамари Селезньової, розповіли про роботу ветеранських організацій в громадах, звернувши особливу увагу питанням соціального захисту ветеранів, фінансування ветеранських організацій, патріотичному вихованню молоді та участі в цій роботі ветеранів.

Учасники зборів з великою увагою слухали виступ голови Мелітопольської міської організації ветеранів Євгена Бабенка про досвід роботи міської організації по соціальному захисту ветеранів міста Мелітополя.

На зборах були розглянуті питання змін в структурі та приєднання ветеранських організацій територіальних громад до Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни.

До складу Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни, як структурні підрозділи приєднались та стали повноправними членами ветеранські організації Нововасилівської, Кирилівської, Приазовської селищних і Новоуспенівської, Чкаловської, Олександрівської, Плодородненської сільських територіальних громад. А громадська організація «Рада ветеранів Веселівської ОТГ» приєдналася до районної організації на договірних засадах.

Учасники зборів одноголосно прийняли також рішення про дообрання представників ветеранських організацій територіальних громад, які приєдналися до районної організації до складу правління Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни. Учасники зборів підтримали пропозицію про створення президії районної організації та внесення змін до Статуту Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни. Одноголосно також прийнято рішення про проведення щорічного конкурсу – огляду первинних ветеранських організацій Мелітопольського району.

Представники ветеранських організацій району — делегати зборів одноголосно підтримали постанову зборів, в якій зазначено, що пріоритетним завданням Організації є збереження єдності ветеранського руху, його зміцнення та розвиток, продовження подальшої систематичної роботи щодо забезпечення соціального та правового захисту, моральної підтримки ветеранів війни, дітей війни, пенсіонерів всіх категорій та залучення їх до активної участі в громадському житті та патріотичному виховання молодого покоління.

У роботі зборів взяли участь та виступили голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков і голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

zbirveter3

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков і голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма підтримали пропозиції ветеранів про проведення разом з Мелітопольською міською організацією ветеранів Дня ветерана 1 жовтня 2021 року та надати необхідну допомогу у проведенні урочистостей.