Калинівці — 100 років

11 вересня 2021 року село Калинівка Чкаловської сільської територіальної громади відзначило столітній ювілей.

Село Калинівка засноване в 1921 році переселенцями із с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області (на той час Мелітопольського повіту), а сьогодні входить до складу новоутвореного об’єднаного Мелітопольського району.

Калинівка святкує 100-річчя з дня утворення села у складі Чкаловської сільської територіальної громади і є центром Калинівського старостинського округу.

Мешканців села Калинівка з 100-річчям з дня утворення, від імені депутатського корпусу Мелітопольської районної ради та за дорученням Народного депутата України Сергія Мінько, привітав голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

kalinivka100let0

У рамках святкування відбувся традиційний футбольний турнір ветеранів, присвячений пам’яті спортсменів Чкаловської громади.

У турнірі взяли участь команди ветеранів Калинівки, Запорізького «Металурга» та Нижніх Сірогоз. Учасникам турніру були вручені кубки та подарунки.

За самовіддану творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток народної традиційної культури і художньої самодіяльності Чкаловської територіальної громади та з нагоди відзначення 100-річчя з дня заснування села Калинівка, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма вручив Грамоти Мелітопольської районної ради вчителеві фізичної культури КЗ «Калинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чкаловської сільської ради Юрію Остроконю та колективу художньої самодіяльності «Калинка» Калинівського сільського Будинку культури.

Вітаємо зі святом — із 100-річчям з дня утворення села Калинівка, шановні мешканці Калинівки! Хай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині!

kalinivka100let1

kalinivka100let2

kalinivka100let3

kalinivka100let4

kalinivka100let5