Мелітополь відзначив свою 237-у річницю

Мелітополь відзначив 237-й День народження.

Програма Дня Мелітополя була насиченою, цікавою та маштабною: ярмарки, території смачної їжі, урочистості, зірковий футбол, святковий концерт за участю Народної артистки України Тіни Кароль, молодіжний фестиваль національних культур «Віра. Надія. Любов.», чемпіонат з богатирського багатоборства, молодіжна вечірка «PULSE твоего города».

Привітати зі святом мелітопольців прибули численні поважні гості.

Участь в урочистостях з нагоди Дня міста взяли Народний депутат України Сергій Мінько, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко, Мелітопольський міський голова Іван Федоров та його заступники, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Пьотр Стаханчик, депутати обласної, міської та районної рад, Почесні громадяни міста Мелітополя та Мелітопольського району, голови територіальних громад Мелітопольського району, Генічеський міський голова Олександр Тулупов та інші.

denmelitop7

Відкрив урочистості та привітав зі святом Народний депутат України Сергій Мінько.

— Дорогі мелітопольці!

Від імені нашої команди з величезною радістю вітаю вас з днем народження рідного міста. Мелітополю виповнюється 237 років.

До цієї дати ми підійшли з солідним багажем досягнень.

Сучасний Мелітополь – це потужний діловий центр крупного субрегіону. Він відрізняється розвиненою інфраструктурою, новітніми соціальними, культурними об’єктами, зонами відпочинку, яким можуть позаздрити багато обласних міст.

За останні роки ми з вами доклали багато зусиль, аби наше місто стало чистим, затишним, світлим та комфортним для проживання та ведення бізнесу.

Проте завжди для нас були і залишаються головною цінністю люди. І сьогодні наша команда працює над створенням сучасного соціально-орієнтованого міста, міста з душею та серцем, своїми традиціями та пам’яттю, автентичністю та багатою історико-культурною спадщиною, яку ми зобов’язані зберегти та передати майбутнім поколінням.

Впевнений: разом ми багато чого зможемо! – сказав Сергій Мінько.

Народний депутат України Сергій Мінько вручив нагороду тренеру-викладачеві з вільної боротьби Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Руслану Куксову, якому було присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

denmelitop1

denmelitop3

Сергій Анатолійович вручив пам’ятні знаки та Почесні грамоти до 237-ї річниці заснування Мелітополя найкращим колективам та працівникам Мелітополя.

Мелітопольців зі святом також щиро привітали голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

denmelitop4

denmelitop5

Найкращим представникам Мелітополя були вручені обласні відзнаки, Почесні грамоти виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Мелітопольський міський голова Іван Федоров та його перша заступниця Ірина Рудакова вручили сертифікати переможцям конкурсу «Бюджет участі».

У дні святкування порадував мелітопольців зірковий футбол — збірна ветеранів Мелітополя зіграла проти ветеранів зірок українського футболу.

Справжньою родзинкою свята став святковий концерт за участю українських зірок, хедлайнером якого стала Народна артистка України Тіна Кароль.

Пишаймося своїм містом! Нехай наше унікальне місто Мелітополь завжди буде квітучим і красивим!

denmelitop2